Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Marvel


Колекція ATLAS CONCORDE MARVEL WALL / FLOOR DESIGN (Атлас Конкорд Марвел) - це втілення кращих якостей мармуру - для вишуканих і престижних інтер'єрів. Серія MARVEL - вишукана і елегантна колекція, представлена на італійській виставці CERSAIE в 2012 році. І зараз керамічна плитка Marvel є бестселером №1 в своєму ціновому сегменті! Навіяна благородним видом найцінніших порід італійського мармуру, колекція плитки Marvel - це чудовий по естетичним і технічним якостям керамічний проект, що включає як кілька форматів настінної плитки, так і підлогову плитку з керамограніта.

Плитка для стін ATLAS CONCORDE MARVEL WALL DESIGN пропонується в шести відтінках: трьох теплих Champagne Onyx, Beige Mystery, Bronze Luxury і трьох холодних Moon Onyx, Calacatta Extra, Silver Dream. Велика гамма декоративних елементів гармонійно доповнить проект інтер'єру як в ультрасучасної, так і в класичній стилістиці. На ваш вибір пропонується кілька видів повноформатних декорів, мозаїка, бордюри, плінтуси та елементи для імітації колон. Така різноманітність здатне надихнути на створення проектів, продуманих до найдрібніших деталей.

Пофарбований в масі керамограніт ATLAS CONCORDE MARVEL FLOOR DESIGN з дивовижним реалізмом відтворює витончену поверхню мармуру в кожній деталі - чистоті кольору, природності прожилок, глибині відтінків, прозорості легень димок. Колірна гамма складається з 6 відтінків: Champagne Onyx, Beige Mystery, Bronze Luxury, Moon Onyx, Calacatta Extra, Grey Stone. У той же час до краси каменю додаються всі кращі експлуатаційні якості керамограніта. Плитка на підлогу пропонується в розмірах 45х90 см, 60х60 см, 75х75 см, 30х60 см (напівполірований і матовий варіант), а так само 120х240 см і 120х120 см (в полуполірованную варіанті, в відтінках Calacatta Extra і Grey Stone). Така різноманітність форматів дозволяє реалізувати найрізноманітніші способи укладання. На основі керамічного граніту також проводиться широка гама декорів - настінна і підлогова мозаїка, декори, панно, бордюри та інші елементи.