Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Кампанія Atlas Concorde сьогодні один із самих значних гравців в світовій керамічній індустрії. Місія компанії полягає в наданні самим вимогливим споживачам, дизайнерами інтер’єрів та архітекторам широкий асортимент продукції бездоганної якості, самих різних функціональних напрямків, гарантуючи при цьому високу естетику та враховуючи тенденції ринку.

За більш ніж 40-річну історію, Atlas Concorde створила собі ім’я надійного партнеру, та посіла міцні ринкові позиції на ринку. Все це підтверджується балансовим сальдо та високими показниками обсягів продажів, котрі в 2013 році склали більш як 200 млн. євро. На сьогодні компанія експортує свою продукцію по всьому світі, і має більш ніж 2700 клієнтів в більш ніж ста країнах.

Заснована в 1969 році, Ceramiche Atlas Concorde є родоначальницею промислової групи Concorde, яка завдяки 2200 своїх співробітників та річному обігу в 600 млн. евро (в 2013 р.) вважається другим по важливості виробником керамічної плитки в Європі.

На протязі своєї сорокарічної діяльності компанія безперервно бере участь в розвитку керамічного виробництва, розробляє та впроваджує нові технології, пропонує нові дизайнерські рішення, які стають орієнтиром для всієї галузі.