Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Mainzu Ceramica

Іспанська фабрика Mainzu Ceramica (Маінзу Кераміка) існує з 1964 року в містечку Вільяреал (ісп. Villarreal (Castellón), кат. Vila-real), за цей час завдяки інноваціям, грамотному менеджменту і талановитим дизайнерам, вона знайшла успіх на ринку. Протягом існування фабрики формувалася її репутація і стиль виготовлення колекцій, який сьогодні пізнаваний у всьому світі.

Виробництво Головною метою компанії Mainzu Ceramica (Маінзу Кераміка) є збереження традицій, і одночасно з цим досягнення максимальної якості продукції шляхом постійних інвестицій в новітні технології її виробництва. Одним з найважливіших кроків у розвитку фабрики стало впровадження в травні 2002 року нової печі, яка прийшла на зміну старій. Це призвело до істотного зростання продуктивності.

Основні напрямки у виготовленні плитки:

  • Рустикальна (штучно зістарена, з ефектом потертостей, нерівних країв, невеликих тріщин).
  • Керамічний граніт.
  • Настінна плитка з червоної глини, з використанням кольорової глазурі або спеціальних технік.
  • Основні розміри: 15х15см, 20х20см, 15х30см.

Торгова марка Mainzu Ceramica знаходиться в постійному процесі еволюції із незмінно пильною увагою ставиться до тенденцій моди і змін вимог ринку.

Дизайн Дослідницьким шляхом доведено, що керамічну плитку іспанського бренду Mainzu не можна сплутати з якоюсь іншою. Оригінальна неповторна стилістика витримується в кожній колекції. За роки роботи фабрика виробила свій, унікальний стиль, який нерозривно пов'язаний з культурою середземноморських земель. У колекціях втілилася і ожила давня історія - час, розкішної мозаїки і фресок . Невеликий формат (15х15) абсолютно виправданий докладними орнаментами , в яких вигадливо сплітаються марроканські та флористичні мотиви .Будь-яка колекція фабрики органічно впишеться в оформлення інтер'єру, тепла гамма кераміки буде чудово виглядати на кухонному«фартуху» або в камінній зоні вітальні.