Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Keros Ceramica

Ми пропонуємо Вашій увазі одну з найцікавіших іспанських фабрик керамічної плитки - Keros Сeramica (Керос Кераміка) . Keros Ceramica (Керос Кераміка) - це порівняно молода компанія з виробництва керамограніта. Вона була заснована в 1994 році. Це стрімко зростаюча компанія: з 1995 по 1998 року виробничі потужності компанії зросли вдвічі. У 1999 році Keros отримала Бізнес-премію Валенсії в зв'язку з настільки високими темпами зростання.

Компанія піклується про навколишнє середовище: крім сертифікату ISO 14001, компанія є членом в суспільстві EUROPE 500 Growth Plus - співтоваристві 500 самих екологічних компаній.
У 2005 році компанія стала розширюватися і були побудовані нові заводи у Східній Європі, Росії та Болгарії.
Keros Ceramica (Керос Кераміка) часто отримує премії та нагороди пов'язані з якістю, розвитком і турботою про довкілля.
Зараз продукція компанії експортується більш ніж в 80 країн. На експорт йде більш 55% продажів.
Компанія виробляє якісну плитку і керамічний граніт і сертифікована за UNE-EN-ISO 9001:2001 стандарту.
Фабрика Keros Ceramica (Керос Кераміка) була заснована не так давно - буквально в 1994 році, але вже сьогодні вона вважається, причому вважається по праву однієї з найбільш популярних і заслужених. Фабрика Keros Ceramica (Керос Кераміка) виробляє тільки саму високоякісну продукцію, яка до того ж володіє чудовими естетичними даними. Всі види товарів даного виробника, будь то керамограніт Keros Ceramica (Керос Кераміка) або облицювальна плитка Keros Ceramica (Керос Кераміка) без особливих зусиль складають конкуренцію продукції, що випускається більш старими і маститими фабриками. Слід зауважити, що всі види керамограніта успішно просуваються як на зовнішньому ринку, користуючись особливою любов'ю і популярністю, а також незмінно високим попитом, та і на світовому ринку.

Облицювальна плитка Keros Ceramica (Керос Кераміка) відрізняється від подібних їй аналогів досить фактурним різноманітністю, широким спектром колірних рішень, чудовим дизайном, що запам'ятовується, незвичністю текстури (наприклад, нерівні краї). Фабрика Keros Ceramica (Керос Кераміка) - це, мабуть, єдина на сьогоднішній день керамічна фабрика, яка виготовляє керамограніт Keros Ceramica (Керос Кераміка) в такому малому форматі - т є величиною 1х1 см, проте він також цілком придатний для мозаїчної облицювання. Величезна кількість чудових дизайнерських розробок знайшли особливе втілення і зайняли окреме місце в таких популярних колекціях як Fernstone, Obi, Tisa, Po, Loira. Вони найбільш вигідно і ефектно відрізняються з цілого ряду кераміки і кахельної плитки завдяки своєму незвичайні текстурні різноманітності і фактурою.

Взагалі, фабрика Keros Ceramica (Керос Кераміка) створювалася з головною метою: перш за все - випускати вироби тільки найвищої якості, проте, не забуваючи при цьому про естетику і почуття прекрасного. Облицювальна плитка Keros Ceramica (Керос Кераміка) і керамограніт Keros Ceramica (Керос Кераміка), що випускається цієї іспанської фабрикою відрізняється крім усього іншого і високим ступенем окупності - адже народне визнання і любов споживачів не виникне на порожньому місці, а, значить, облицювальна плитка Keros Ceramica (Керос Кераміка) цілком заслуговує того, щоб її вважали одним з лідерів на світовому ринку виробів з кераміки. Слід зазначити, що фабрика Keros Ceramica також випускає і чудову настінну плитку вищої якості та краси. Практично з самого початку прогрес компанії був всеосяжним серед інших виробників цього сектора.

В цілому фабрика Keros Ceramica (Керос Кераміка) постійно і невпинно розвивається. Рік за роком, день за днем вводяться нововведення в технології обробки керамграніта, які означають те, що саме виробництво знаходиться в центрі діяльності якогось окремого сектора. Можна з повною впевненістю говорити, що фабрика Keros Ceramica (Керос Кераміка) об'єднує нові технології і в найближчому майбутньому має намір створювати окремий розділ в мистецтві виробництва підлогової і настінної плитки. Продукція фабрики Keros Ceramica (Керос Кераміка) - це свого роду знак приналежності до числа людей, що володіють вишуканим смаком і розумінням прекрасного!