Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Grespania

Престиж марки Grespania (Греспанія) грунтується на використанні нових технологій, високій якості виробів і сервісу, а також екологічної відповідальності. Починаючи з 1976 р. і до цього дня, безперервні капіталовкладення та впровадження новітніх методів виробництва підлогових і настінних покриттів зміцнили світове лідерство фірми. Її дизайн з кожним днем все більш різноманітний і гнучкий, а нові колекції відкриті для нових сфер застосування і типів приміщень. Ми подаємо ідеї тим, хто прагне надати неповторну індивідуальність своєму житлу, допомагаємо їм знайти свій стиль і практичні естетичні рішення. На даний момент можливості кераміки Grespania (Греспанія) не мають меж.

Максимальна якість на всіх етапах виробництва, постійно оновлюється дизайн, турбота про надання клієнтам якомога кращого сервісу, турбота про охорону навколишнього середовища: від дня свого заснування і вже протягом 30 років це підприємство з Кастельона, регіону з міцно вкоріненою традицією виробництва кераміки і кахельної плитки, будує свою підприємницьку політику на основі цих принципів.

Сьогодні Grespania (Греспанія) своєму розпорядженні три оснащеними за останнім словом технології фабриками з виробництва керамогранітної плитки для підлоги і облицювального кахлю з білої глини. Крім виробничих центрів в Іспанії, компанія має торгові представництва у Франції, Італії, Нідерландах, Польщі, Великобританії і Мексиці. Її вироби можна зустріти по всьому світу. Cьогодні, 30 років потому, Grespania (Греспанія) з оптимізмом дивиться в майбутнє.

На сьогоднішній день іспанська фабрика Grespania (Греспанія) займає провідне положення серед світових виробників підлогових і настінних облицювальних керамічних покриттів. Grespania (Греспанія) пропонує своїм клієнтам дивовижні нестандартні рішення в оформленні інтер'єру, відрізняються високохудожнім дизайном та стилістичної завершеністю, майстерно опановуючи новомодними напрямками.

При виготовленні своєї продукції фабрика експериментує різні технології, щоб домогтися рекордних технічних показників. Але й без того, плитка Grespania (Греспанія), виконана з білої глини за допомогою одинарного випалу, володіє чудовою якістю і прочностью.Кераміческая плитка «Grespania» своєї багатофункціональністю відкриває двері до нових сфер застосування облицювальної кераміки. Нові колекції породжують нові ідеї.

Додаються до колекцій комплекти декоративних елементів створюють дивовижну мелодію малюнка. А ідеально підібрана до настінного облицювання плитка для підлоги породжує прекрасні ансамблі. Плитка «Grespania» допоможе Вам одягнути власну оселю в новий наряд, витканий з індивідуальності, витонченості і довговічності.

Колекції Grespania Opalo, Grespania Dorica, Grespania Caleidos відповідають всім міжнародним критеріям якості, вони виконані в різних стилях і колірних рішеннях. Плитка Grespania Caleidos - це колекція глянсовою плитки в п'яти колірних рішеннях. Бордюри і декоративні елементи з листяним малюнком красиво доповнюють кольорові рішення плитки, і тому Grespania Caleidos на стінах створює відчуття єднання з природою, а теплі відтінки зігрівають. Плитка Grespania Dorica - теплі приглушені відтінки, невеликі вкраплення іншого кольору, яке дозволяють плитці грати передачею кольору. Смугастий малюнок на окремих елементах - це стиль колекції Grespania Dorica, плитки, яка створена під девізом «більше кольору» і повністю відповідає йому в інтер'єрі.

Плитка Grespania (Греспанія) проводиться виключно з білої глини за допомогою технології одинарного випалу. Це свідчить про якість, яким відрізняється вся продукція фабрики Grespania (Греспанія) . Крім того, компанія постійно працює над інноваціями в галузі дизайну своєї продукції. Нестандартний підхід до дизайну компанії Grespania дозволяє створювати справді шедеври, які і роблять плитку Grespania (Греспанія) лідером продажів.