Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Gres De Aragon

Фабрика Gres de Aragon (Іспанія) (Грес де Арагон) - клінкер, сходинки, керамограніт, плитка для басейну, підлогова плитка.


Іспанська завод Gres de Aragon (Грес де Арагон)- один з іменитих світових виробників високоякісної і стильної клінкерної кераміки. Клінкер від Gres de Aragon перевершує по стійкості більшість порід природного каменю. Завод випускає продукцію переважно для якісного та стильного облицювання різних архітектурних форм: - класичні сходи (прямі, спіральні, з «забіжними» ступенями, сходи складних форм); - фігурні підвіконні дошки і зовнішні відливи, фігурні поручні, керамічні накривки балюстрад, парапетів і подібних конструкцій; - облицювання плавних переходів, примикань перпендикулярних площин з різними видами обробки (підлоги галерей, відкритих терас, майданчиків; складні кути).

До основних видів виробів, які випускаються заводом Gres de Aragon (Грес де Арагон) відносяться: сходини екструдовані (об'ємні, моноблочні, фронтальні і кутові) високоміцні, морозостійкі, зносостійкі; багатоформатна базова (плоска) керамічна плитка для укладання мостових і доріжок, тротуарів та аквазони, настилання підлог у приміщеннях самого різноманітного призначення, а також для облицювання фасадів, балюстрад, балконів, зовнішніх сходів і пр.

Також в асортименті Gres de Aragon (Грес де Арагон) представлені різні комплектуючі і декоративні деталі: підсходинки кольорові або натуральні, сангвіни («калошниці»), поручні екструдовані, декори, кутики зовнішні і внутрішні, різні канти, молдинги і багато іншого. Глазурована плитка (клінкер) одинарного випалу з ущільненою основою, володіє хорошими характеристиками опору стиранню, перепадів температури і морозостійкості. Він не схильний до дії агресивних хімічних речовин, не поглинає воду, легко чиститься, а наявність різних фігурних деталей дозволяють реалізовувати різні архітектурні рішення.