Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Donnaker

Асортимент продукції Donnaker включає керамічні стінові та підлогові покриття, в білому та інших кольорах у різних форматах з широким спектром молдингів і декорацій. Завдяки безперервним дослідженням і технологічним інноваціям Donnaker в змозі запропонувати продукцію високої якості за конкурентними цінами.

З колекцією Azkena збережіть повноту весняної кольорової палітри протягом усього року. Основа всієї колекції - це плитка у форматі 30*70 в яскравих кольорах з незвичайною фактурою. Така колірна база ідеальна для створення незвичайного інтер'єру. Індивідуальність кожного приміщення можна підкреслити за допомогою декорації з квітковими орнаментами. Нехай сонячні дні назавжди залишаться у Вашій оселі.

Серія Wind створить ніжний і легкий інтер'єр. Текстура плитки нагадує легке сатинування, завдяки сучасним технологіям створюється об'ємний ефект. Базова плитка пропонується в трьох колірних гамах: білій, лавандової і морської синяви. Відмінна риса колекції - наявність панно із зображенням піщаного пляжу ведучого до моря, і панно з паростками молоденького бамбука. Декорація дає необмежені можливості для творчості.