Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

StarGres

Польська фабрика StarGres досить молода, заснована в 2005 італійсько-польською групою. Компанія StarGres спеціалізується на виробництві керамогранита, який в основному застосовують для зовнішньої укладання.

Керамограніт випускається високої якості. Фабрика StarGresобладнана найсучаснішою лінією з виробництва плитки.

Керамограніт StarGres характеризується одними з кращих технічних параметрів - підвищеною вологостійкістю, морозостійкістю і стійкістю до стирання, за рахунок таких властивостей плитки її застосовують у місцях з підвищеною прохідністю, в громадських і торговельних приміщеннях, де потрібна велика зносостійкість.

Крім високотехнічних характеристик, плитка фабрики StarGres володіє цікавим дизайном, який був розроблений провідними дизайнерами Італії та Польщі. Керамограніт StarGres чудово підходить для облицювання всіх видів приміщень, як внутрішніх так і зовнішніх.

Керамогранітна плитка StarGres складається з особливих сортів глини - каолін, польового шпату, кварцового піску і з додаванням природних барвників. Всю цю суміш піддають обробці під високим тиском 1200-1300 С і тому в плитці відсутні пори, а значить вона не поглинає вологу і ця плитка може витримувати великі перепади температур. Завдяки таким властивостям керамограніта StarGres його можна використовувати для обробки сходів і сходових майданчиків, ступенів, фасадів, оформлення відкритих балконів, тротуарні і садові доріжки.Одним словом керамогранітна плитка StarGres - це універсальний матеріал для обробки будь-якого інтер'єру.