Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Ceramika Gres

Виробництво плитки для підлоги стартувало на фабриці Ceramika Gres (Цераміка Грес) SA (Польща) в 2001 році. Сьогодні Ceramika Gres (Цераміка Грес) виготовляє не тільки підлогову плитку, але і славиться своїм глазурованим гресом та керамічним гранітом. 


24 серпня 2007, компанія Ceramika Nowa Gala SA купила 100% акцій фабрики Ceramika Gres (Цераміка Грес) SA. У результаті поглинання Nowa Gala стала єдиним акціонером єдиним власником Ceramika Gres SA

На фабриці встановлено новітнє обладнання провідної європейської торгової марки Sacmi. Повний цикл виробничого процесу: від дозування сировини, його змішування, форміровкі продукції, випалення до упаковки готової плитки, повністю автоматизований і управляється комп'ютерною системою.

У підсумку, головними перевагами фабрики Ceramika Gres є мінімальний вплив людського фактора і режим контролю продукції на кожному етапі, що дозволяє виробляти керамічну плитку, відповідну європейським стандартам якості. Ще одним моментом, яким може пишатися керівництво фабрики є створення однієї з перших на польському ринку торгової марки «MILO». Цей бренд виробляє готове комплексне рішення для укладання на терасах.

Сьогодні відстежуючи актуальні світові тенденції і дотримуючись їх, майстри фабрики Ceramika Gres (Цераміка Грес) SA у тісній співпраці з іменитими італійськими та іспанськими дизайнерами, створюють нові унікальні серії керамічної плитки.

Плитка керамічна плитка Ceramika Gres приваблює покупців не тільки своїм дизайнерським стилем, але і відмінною якістю, і доступною ціною.