Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Ceramika Color

  Кераміка Колор ТОВ була заснована в 2002 році і самого початку діяльності є приватним підприємством. У 2008 році вона увійшла до групи з польсько-італійським капіталом, до складу якої входять: Кераміка Коньске ТОВ (настінні плитки), Кераміка Стар Грес ТОВ (глазурований грес), Котто Петрус ТОВ (бісквіт) і Стар Дуст ТОВ (прес-порошок для виробництва глазурованого гресу).

  Кераміка Колор виробляє настінні плитки в технології двухкратного випалу у форматі в 20x25; 25x33; 20x40; 25x40 см, а також підлогові плитки 25x25 см. До колекцій Кераміка       Колорпропонує керамічні декори, а також глазурований грес фірми Стар Грес ТОВ.

   Велику увагу Кераміка Колор надає якості виробів. Підтверджують це отримані Керамікою Колор державні сертифікати: державного гігієнічного інституту, Підприємства комунальної гігієни, Підприємства радіологічного Захисту і радіобіології, а також сертифікат Інституту скла і кераміки, що підтверджує виконання вимог щодо європейських нормативних документів. Вимоги клієнтів забезпечуються шляхом інвестицій у технологічний розвиток групи Кераміки Колор - вживається сировина високої якості, а також постійно модернізується технічна база.