В корзине (0) товар(ов).

ALICANTE

Не забудьте уточнить у менеджера про свою скидку!

Все коллекции бренда INTERСЕRАMА

Сортировка по: цене   | наименованию

Цена
189.00 грн.
код товара 4343 10 042
Наличие Уточняйте наличие
Единица измерения: м2; Назначение: для пола; для стен; Тип: фоновая плитка; Рисунок: камень; мрамор; Поверхность: глянцевая; Производитель: Interkerama; Особенности: антискользящая поверхность; Степень износостойкости: 2; Площадь 1-й плитки: 0,1849;

Intercerama ALICANTE

Intercerama ALICANTE

ALICANTE – колекція підлогової плитки від бренду Інтеркерама. Цей виробник знаходиться в місті Дніпропетровськ, в Україні. Плитка відповідає всім міжнародним нормативам і являється якісним представником кахлю.

Плитка для підлоги з даної колекції вироблена в природніх кольорах, це бежевий, коричневий та світлий бежевий кахлі. Також в серії ви можете побачити декорацію та бордюр, які імітують стародавні фрески. Завдяки декорам та фоновому покриттю керамічна плитка Інтеркерама з серії ALICANTE є дуже популярною, адже універсальні кольори та гарна структура дозволяють міксувати плитку з іншими колекціями бренду.

Окрему увагу варто приділити якісним характеристикам даного покриття. Поверхня кахлю глянцева і має антиковзаючі властивості. Таке поєднання дозволяє використовувати керамічну плитку Інтеркерама в будь-якому приміщенні. Матеріал також має достатньо високі параметри зносостійкості, що дуже важливо в місцях з високою прохідністю.

Обирайте українське, адже дана плитка являється зразком майстерності та сучасних технологій. Вітчизняний виробник конкурентний порівняно з найвідомішими брендами Європи, які роками працювали на свою репутацію.