Дешевле чем везде!
  В корзине (0) товар(ов).

Natural

Не забудьте уточнить у менеджера про свою скидку!

Все коллекции клинкерной плитки бренда PARADYZ CERAMICA

Сортировка по: цене   | наименованию
Цена
287.09 грн.
код товара 1330268
Наличие Уточняйте наличие
Единица измерения: ; Назначение: для пола; Тип: ступень; Поверхность: структурированная; Производитель: Paradyz Ceramica; Особенности: антискользящая поверхность; морозостойкий; Толщина: 11; Площадь 1-й плитки: 0,099;

Клінкерна плитка Natural

Клінкерна плитка Natural

Клінкерна плитка Natural

Клінкерна плитка Natural

Клінкерна плитка Natural

Клінкерна плитка від польської Компанії Paradyz Ceramica - це вибір сучасних людей, які оточують себе продукцією високої якості. Колекція Natural нараховує безліч елементів, здатних покращити зовнішність будинку и продовжити його життя. Клінкер Natural використовується для багатьох цілей, в тому числі для формування фасаду будинку. Облицювання зовнішньої стіни будівлі за допомогою клінкерної плитки це запорука безсмертя будинку. Цей універсальний матеріал захищає стіни від будь-яких зовнішніх пошкоджень! Сніг, дощ, вітер і сонце не будуть страшні прекрасній зовнішності будинку і його цілісності. Клінкерна плитка використовується в країнах з різними несприятливими погодними явищами, як захист від них.

Крім фасаду даний тип покриття використовується також для будь-яких кімнат у будинку. Сам по собі клінкер Natural універсальний матеріал, який має характеристики плитки для підлоги високої міцності. Клінкерна плитка купити ви можете в нашому Інтернет магазині. Ця колекція рясніє розмаїттям кольорів та фактур, тому підібрати те що вам підійде буде досить легко. Ви можете міксувати клінкер або ж використовувати один колір, в будь-якому випадку результат буде чудовим! Телефонуйте нам або оформляйте замовлення через сайт.